Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Nieporęt

Strona główna

    Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nieporęcie jest jednostką organizacyjną Gminy Nieporęt. Został utworzony na mocy Zarządzenia nr 4/90 Naczelnika Gminy Nieporęt z dnia 15 maja 1990 r., zatwierdzonego Uchwałą Nr 9/XI/91 Rady Gminy Nieporęt z dnia 22 lutego 1991 r. jednostka została utworzona w celu realizacji zadań własnych i zleconych Gminie w zakresie pomocy społecznej. 

    Zadania własne Ośrodek realizuje ze środków finansowych Gminy, a zadania zlecone ze środków budżetu Państwa.

   Zasady funkcjonowania Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nieporęcie określa Regulamin organizacyjny wprowadzony Zarządzeniem nr 4/2016 Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nieporęcie z dnia 30 grudnia 2016 r.

AKTUALNOŚCI, strona 3:

NIEPORĘCKI BON ŻŁOBKOWY

🗓 Utworzono dnia 24.09.2021

NIEPORĘCKI BON ŻŁOBKOWY- 300 zł miesięcznie na dziecko – Nieporęcki bon żłobkowy od 1 października! WNIOSKI BĘDĄ DOSTEPNE NA NASZEJ STRONIE OD 1 PAŹDZIERNIKA 2021 r. informacje ogólne na strnie Urzedu Gminy...

czytaj dalej... na temat: NIEPORĘCKI BON ŻŁOBKOWY

ŚWIADCZENIE "DOBRY START" 300+

🗓 Utworzono dnia 15.07.2021

W roku szkolnym 2021/2022 wniosek o świadczenie z programu  Dobry Start można złożyć wyłącznie drogą elektroniczną – za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia. Świadczenia będą wypłacane wyłącznie na...

czytaj dalej... na temat: ŚWIADCZENIE "DOBRY START" 300+

ŚWIADCZENIE "DOBRY START"

🗓 Utworzono dnia 02.07.2021

KARTA DUŻEJ RODZINY W APLIKACJI mOBYWATEL

🗓 Utworzono dnia 08.06.2021

Za pomocą aplikacji mObywatel po zalogowaniu profilem zaufanym będzie można pobrać swoją Kartę Dużej Rodziny w wersji elektronicznej.

Nie będzie konieczności składania wniosku o domówienie karty w formie elektronicznej oraz ponoszenia z tego tytułu opłat  Obecnie ta wynosi 9,21 zł. Opłaty nie ponoszą osoby, które wnioskują o nową kartę w związku z np. przedłużeniem ważności karty lub zmianą danych na karcie, a także osoby wnioskujące o duplikat Karty.

W aplikacji mObywatel znajdziemy e-receptę, czy kartę pojazdu a nawet potwierdzenie naszego szczepienia COVID-19

Aplikacja mObywatel jest dostępna tylko dla osób posiadających mTożsamość (posiadających numer PESEL oraz dowód osobisty) lub elektroniczną legitymację szkolną. Z nowego rozwiązania nie skorzysta zatem część cudzoziemców. Dla nich pozostanie możliwość korzystania z tradycyjnej papierowej formy karty.

Każdy posiadacz aktywnej Karty Dużej Rodziny,(niezależnie, czy posiadał Kartę w formie tradycyjnej, elektronicznej, czy obu) – będzie mógł wyświetlać ją w aplikacji mObywatel. Rodzice i małżonkowie rodziców będą mogli wyświetlać swoje Karty pozostałych członków rodziny (tak jak w aplikacji mKDR. Aplikacja mKDR zostanie zamknięta z końcem czerwca 2021r.

czytaj dalej... na temat: KARTA DUŻEJ RODZINY W APLIKACJI mOBYWATEL

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

🗓 Utworzono dnia 19.03.2021

Szanowni Mieszkańcy,

informujemy,że już niebawem od 1 kwietnia 2021r odbędzie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, poniżej szczegóły.

https://www.nieporet.pl/promowane/42789/

czytaj dalej... na temat: NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021

NOWE TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW 500+

🗓 Utworzono dnia 04.02.2021
Nowe terminy składania wniosków o świadczenie wychowawcze w 2021 r. Zasady i terminy składania i rozpatrywania wniosków o świadczenie wychowawcze w 2021 roku Począwszy od 2021 r., prawo do świadczenia wychowawczego będzie ustalane, co do zasady na roczny okres...
czytaj dalej... na temat: NOWE TERMINY SKŁADANIA WNIOSKÓW 500+

Nabór na stanowisko - Podinspektora ds. świadczeń wychowawczych

🗓 Utworzono dnia 15.01.2021

OGŁOSZENIE

 

Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nieporęcie ogłasza nabór na stanowisko podinspektora ds. świadczeń wychowawczych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nieporęcie.

czytaj dalej... na temat: Nabór na stanowisko - Podinspektora ds. świadczeń wychowawczych

UWAGA!!!

🗓 Utworzono dnia 30.12.2020

UWAGA !!!

31 GRUDNIA 2020r. GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ JEST CZYNNY DO GODZ: 13:00

czytaj dalej... na temat: UWAGA!!!

PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE

🗓 Utworzono dnia 17.12.2020

PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE

Szanowni Państwo,

informujemy ,że w DNIACH 18,21,22 GRUDNIA 2020r. odbędą się wybory reprezentacji osób zatrudnionych w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Nieporęcie w celu współdziałania z pracodawcą w zakresie dokonywania w imieniu osób zatrudnionych uzgodnień i konsultacji z pracodawcą w zakresie prowadzonego przez pracodawcę pracowniczego planu kapitałowego.

REGULAMIN WYBORU REPREZENTANTÓW JAK RÓWNIEŻ KARTA DO GŁOSOWANIA DOSTĘPNE SĄ W SEKRETARIACIE GOPS W NIEPORĘCIE

czytaj dalej... na temat: PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE

GODZINY PRACY GOPS- GRUDZIEŃ

🗓 Utworzono dnia 03.12.2020
Szanowni Państwo, informujemy,że 24 grudnia 2020 r ( wigilia) GOPS w Nieporęcie będzie nieczynny, dzień wolny od pracy w zamian za święto przypadające w sobotę w dniu 26 grudnia 2020r. Jednocześnie przypominamy,że nasze godziny pracy się nie zmieiły, pracujemy od pn-pt w godz...
czytaj dalej... na temat: GODZINY PRACY GOPS- GRUDZIEŃ

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny