Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: Domyślna czcionka A Większa czcionka A+ Największa czcionka A++ | Zmień kontrast
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Nieporęt

ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE 500+ bez kryterium dochodowego oraz DOBRY START 300+

🗓 Utworzono dnia 16.07.2019

Szanowni Państwo!

Informujemy, że wnioski dot/ świadczenia wychowawczego 500+ w tym na pierwsze dziecko bez kryterium dochodowego  a także wnioski dot/świadczenia dobry start 300+ z tytułu rozpoczęcia roku szkolengo składamy od 01 lipca 2019 roku w formie elektronicznej, tylko za pomocą systemów teleinformatycznych tj.

  1. utworzonego przez ministra właściwego do spraw rodziny w tym przypadku Portal Informacyjno-Usługowy „Empatia”( strona internetowa Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej );

  2. udostępnionego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych;

  3. banków krajowych świadczących usługi drogą elektroniczną spełniających wymogi określone w informacji zamieszczonej na stronie podmiotowej Biuletynu Informacji Publicznej ministra właściwego do spraw rodziny po uzgodnieniu z ministrem właściwym do spraw informatyzacji.                      

 natomiast w formie papierowej od dnia 01 sierpnia 2019 roku w tutejszym Ośrodku.

Poniżej link, gdzie znajdą Państwo aktualne informacje a także wzory wniosków o świadczenia dla rodzin do stosowania na bieżacy okres a także na okres 2019/2020.

https://www.gov.pl/web/rodzina/wzory-wnioskow-o-swiadczenia-dla-rodzin-aktualizacja-na-dzien-29052018-r-do-stosowania-takze-na-okres-20182019

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Wrzesień 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny